Areté real, Prenájom prevádzkových priestorov v dvojpodlažnej prevádzkovo-administratívnej budove v priemyselnej zóne v Modre

Cena:
3,50 €/m2/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Modra
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 250 m2
ID inzerátu: 987654590
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom prevádzkové priestory vhodné na výrobnú činnosť, prípadne sklad, nachádzajúce sa v dvojpodlažnej prevádzkovo-administratívnej budove v priemyselnej zóne s dobrým prístupom v Modre. V hlavnej prevádzkovej budove sa nachádza nakladacia rampa a nákladný výťah. Priestory majú všetky inžinierske siete a nachádzajú sa na poschodí. K dispozícii sú priestory od 60m2 do cca 600m2. V prípade záujmu o väčší priestor od 250m2 je možnosť realizácie stavebných úprav podľa požiadaviek klienta ako aj prípravu samotného kúrenia a merania energií.

Cena od 250m2: 3,5 €/m2/mesiac + energie + DPH.

Cena pri prenájme menšieho priestoru je pri osobitnej dohode

V rámci areálu sú taktiež k dispozícii:

-samostatná hala nachádzajúca sa v budove s úžitkovou plochou cca 240 m2, ktorá je jednopodlažná s plastovými oknami, má všetky inžinierske siete a pozostáva z jedného priestoru, s možnosťou prerozdelenia a úpravy + vytvorenia soc. zariadenia podľa požiadaviek klienta. Možnosť využívania ako skladových prip. vyrobných priestorov.

Cena 4,5 €/m2/mesiac + energie + DPH. 

-kancelárske priestory nachádzajúce sa v dvojpodlažnej administratívnej budove s možnosťou parkovania. K dispozícii sú priestory o výmere 20m2, 40m2 a 60m2, s možnosťou prepojenia viacerých kancelárií podľa požiadaviek klienta, v prípade potreby aj väčšieho príp. na sídlo firmy. V budove sú na chodbe k dispozícii dámske a pánske WC a taktiež kuchynka.

Cena 5 €/m2/mesiac vrátane energií + DPH.

Kontakt: 0948/247 257

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

www.arete.sk

Maklér:

makler
Ing. Renata Staroňová
+421948247257
renata-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.