ARETÉ REAL – PREDAJ OBCHODNÉHO AREÁLU SO SKLADOVOU HALOU, BUDOVOU OBCHODU A SLUŽIEB A VONKAJŠÍM SKLADOM

Cena:
1 500 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Obchodná
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 892 m2
ID inzerátu: AR9237
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Chceli by ste podnikať vo vlastnom? Nech sa páči.

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj exkluzívny predaj funkčného areálu s dvoma budovami v obchodno – obytnej časti mesta Pezinok označovanej pod názvom SAHARA, na Obchodnej ulici.

Oplotený areál o celkovej výmere pozemku spolu so zastavanými plochami je 1956 m2, má vstup cez bránku pre chodcov a cez automatickú bránu na DO pre autá. Tvoria ho spevnené prístupové plochy zo zámkovej dlažby, budova obchodu a služieb s predajňou a administratívnou časťou so zázemím, skladová oblúková hala v ktorej je sklad, predajňa a dielňa so zázemím, vonkajší dvojsklad a reklamná plocha.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE BUDOVY OBCHODU A SLUŽIEB:

Budova obchodu a služieb so zastavanou plochou 226 m2, podlahovou plochou +- 332 m2  bola postavená v r.2006. Vstup do budovy je z JV čelnej strany hlavným vchodom do predajnej časti, ktorá je dispozične prepojená s recepciou, zasadacími a rokovacími miestnosťami. V stredovej časti sa nachádzajú kancelárie pre administratívu spolu so zázemím, ktoré tvoria jednotlivé kuchynky a sociálne zariadenia s WC. V SZ časti budovy je prestrešený zadný vchod, kde je 2-ramenné schodisko, ktorým je prístupné 2.NP. kde sa nachádza uzatvorený priestorv rámci ktorého sú kancelárie spolu so zázemím, ktoré tvorí kuchynka a sociálne zariadenia so sprchami a WC a šatňou.

TECHNICKÉ RIEŠENIE BUDOVY OBCHODU A SLUŽIEB:

Budova je montovaná, systémom priestorových unimobuniek konštrukčne spriahnutých navzájom. Obvodové steny sú zateplené tepelnou izoláciou Styrodur hr. 100 mm. Strešná krytina bitúmenový šindeľ. Vstupné dvere, okná sú plastové, s izolačným 2-sklom. Podlahy sú prevažne veľkorozmerné laminátové parkety, prípadne keramická dlažba. Podlahy v priestoroch na 2.NP. sú z PVC marmoleum, protišmykové. Sanitárne zariadenia v prevažnej časti sú typu Geberit. Dvere na 1.NP. sú presklené, plastové, prípadne na báze dreva osadené v obložkových zárubniach, 2. np detto.

Vykurovanie objektu je ústredné, kotolňa je na 2.NP. Má inštalované dva plynové kotle, 1 x zásobník na TÚV s cirkuláciou teplej vody. Radiátory sú v objekte plechové, panelové. Objekt má inštalovaný monitorovací kamerový systém, je napojený na vodu, elektrinu, plyn, kanalizáciu. Elektrická inštalácia v budove je 220/380 V, budova má dátové rozvody.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE SKLADU:

Halový oblúkový sklad so zastavanou plochou 586 m2, podlahovou plochou 560 m2 bol postavený v r. 2011. Stropná výška skladu je 8,3 m. Sklad je rozdelený na skladový priestor, vstavbou v sklade je vytvorená predajňa. Ďalšou vstavbou v priestore skladu je vytvorená kancelária, sociálne zázemie s WC a šatňou, kuchynkou a priestor pre príručnú dielňu pod oceľovou plošinou. Príjazd do haly je po spevnených areálových plochách. Vjazd do skladu je cez segmentovú rolovaciu bránu na diaľkové ovládanie. Vstup do predajne je cez veľkoplošné presklenie z plastových profilov, priestor je uzatvárateľný ďalšou segmentovou rolovacou bránou.

TECHNICKÉ RIEŠENIE SKLADU:

Systém oblúkových segmentov typizovanej montovanej haly HUPRO je zateplený princípom sendvičových panelov, presvetľovacie prvky sú z Lexanu.

Vstupné dvere do predajne sú plastové, s izolačným 2-sklom. Steny sú vytvorené SDK priečkami, v soc. zariadeniach sú keramické obklady. Podlahy sú vytvorené liatymi protišmykovými podlahami, prípadne keramickou dlažbou. Dvere sú na báze dreva osadené v obložkových zárubniach. Sklad je napojený na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Vykurovanie vstavkov je lokálne, elektrické. Ohrev teplej vody elektrickým zásobníkom na TÚV. Objekt má inštalovaný monitorovací kamerový systém, elektrická inštalácia je 220/380 V.

PLECHOVÝ SKLAD:

Voľne položený plechový 2-sklad je položený na spevnenú plochu zo zámkovej dlažby. Skladá sa z oceľovej konštrukcie, je pokrytý pultovou strechou s krytinou z poplastovaného pozinkovaného vlnitého plechu. Vstup je cez 2-krídlové vráta. Privedená je aj elektrina.

POLOHA:

Nachádza sa pri hlavnom dopravnom ťahu Bratislava - Pezinok – Modra v obchodno - obytnej zóne s veľmi dobrým dosahom na centrum obce, 5 min. autom (mimo dopravnej špičky). Objekt je prístupný po mestských chodníkoch a komunikáciách. Dostupnosť autobusovej dopravy je do 5 min. peši, na železničnú stanicu je to 20 minút pešej chôdze. Dopravná dostupnosť do okolitých miest a obcí je veľmi dobrá – železnica, autobus a prímestská frekventovaná doprava, taxislužba. Okolitú zástavbu tvoria komerčné stavby obchodných centier Tesco, Lidl, Mólo, Kaufland, z opačnej strany sú nízko podlažné bytové a rodinné domy, obytná zóna mestská časť nazývaná Sahara a mestské sídlisko Juh.

Mesto Pezinok je v Bratislavskom kraji. Leží 18 km severovýchodne od hlavného mesta Bratislavy. Rozkladá sa na dvoch katastrálnych územiach Grinava a Pezinok. Je okresným mestom. Susedí s okresmi Senec, Bratislava, Malacky a Trnava. Najbližší hraničný priechod do Rakúska je vzdialený iba 25 km, do Maďarska približne rovnako. Mesto Trnava je vzdialené od Pezinka severovýchodne cca 25 km.

Cena 1 500 000 EUR + DPH. Cena je podložená znaleckým posudkom, ktorý je Vám k dispozícii. Možnosť financovania cez úver.

Kontakt: 0911/247 257

Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

www.arete.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

- zmluvy autorizované advokátom
- zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie
- úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra
- úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách
- úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.