PREDAJ PRIESTRENNÉHO 5-IZB. RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, PRÍSTREŠKOM PRE AUTÁ, FOTOVOLTAIKOU, MODRA, HARMÓNIA

Cena:
498 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Okružná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 289 m2
Plocha pozemku: 1083 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: AR9210
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení predávajúceho ponúka na predaj priestranný nízkoenergetický rodinný dom s garážou v Modre na Okružnej ulici, v krásnej, pokojnej rekreačnej časti Harmónia. 

Opis domu a technologické vybavenie:

Moderne riešený rodinný dom je vybavený nadštandardnými prírodnými materiálmi a technológiami. Dom je dvojpodlažný s čiastočným podpivničením, kolaudovaný v roku 2018. Podlahová plocha domu vrátane jeho príslušenstva je 289,47 m2, z čoho dva balkóny tvoria 27 m2. Navyše je vonkajšia drevená terasa o výmere 23 m2. Napojený je na vodu a elektrinu v kombinácii s vlastnou fotovoltaickou hybridnou elektrárňou, má vlastnú 12 m3 žumpu a 6 m3 zbernú nádobu dažďovej vody na polievanie záhrady. Dom je murovaný z tehly zn. Heluz, má drevený krov pokrytý minerálnou vlnou a Fatrafolom, okná domu sú plastové s trojsklom s vonkajším polepom, zateplenie domu je polystyrénom hrúbky 20 cm a 12 cm. Vykurovanie domu je kombinované v dennej časti podlahové, v izbách radiátormi. Druhou alternatívou vykurovania domu je krbová pec.

Dispozícia domu a príslušenstva:

Prevádzka domu je rozdelená na 3 funkčné časti, dennú, nočnú a skladovo-technickú. Pri hlavnom vstupe 1. nadzemného podlažia je priamo prístupná denná časť a centrálnou schodiskovou komunikáciou domu sa dostanete do nočnej časti situovanej na 2. nadzemnom podlaží a skladovo-technickej časti v suteréne domu. V priestrannej dennej časti domu sa nachádza kuchyňa, jedáleň s obývacou izbou a výstupmi na terasu, izba a príslušné sociálne zázemie. Kuchyňa je orientovaná na JV, obývacia časť s jedálňou na J a JZ s dvomi prechodmi do prekrytého balkóna prepojeného s terasou. Dominantou obývacej izby je elegantná piecka. Na 2. nadzemnom podlaží prístupnom cez centrálne schodisko je situovaná nočná časť s 3 izbami, šatníkom a príslušným sociálnym zázemím.

V suteréne rodinného domu s podlahovou plochou 53,17 m2 sa nachádzajú sklady, špajza, technická miestnosť, chodba so schodiskom a priamy vstup zo záhrady pred ktorým je spevnená zastrešená plocha. 

Na 1. podlaží rodinného domu s podlahovou plochou 73,61 m2 sa nachádza vstupná chodba, schodisko, kuchyňa, jedáleň prepojená s obývacou izbou, izba/pracovňa, kúpeľňa, WC a navyše zastrešený balkón s plochou 13,50 m2 a vonkajšia terasa s plochou 23,5 m2.

Na 2. podlaží rodinného domu s podlahovou plochou 78,69 m2 sa nachádza schodisko, chodba, 3 izby z čoho 2 majú výstup na spoločný balkón, šatník, kúpeľňa, WC.

Parkovanie pre 3 autá je v samostatnej garáži s plochou 18 m2 a prístreškom s plochou 39 m2.

Materiály a technické vybavenie domu:

Stavba je postavená z tehly zn. HELUZ so zateplením obvodového plášťa polystyrénom zo S a Z strany v hrúbke 20 cm a z J a V strany 12 cm. Strecha je pokrytá vodotesnou izoláciou zn. Fatrafol so zateplením minerálnou vlnou. Vnútorné priečky sú tehlové, okná plastové s trojsklom a vonkajším polepom, vstupné dvere sú hliníkové. Na stenách sú vápenno-cementové omietky a keramický obklad, podlaha je betónová pokrytá keramickou dlažbou a drevenou parketovou podlahou z javora, schodisko je obložené taktiež javorovým drevom. Dom má prípravu na alarm, vykurovanie je zabezpečené elektródovým kotlom zn. Galan s 1500L zásobníkom, v dennej časti podlahové, v izbách radiátormi. Doplnkové vykurovanie je možné akumulačnou pieckou. Výhodou vykurovania je fotovoltaika s úsporou uskladnenia elektrickej energie do 2 batérií. Inžinierske siete sú voda, elektrina v kombinácii s FVE, žumpa 12 m3, prípojka plynu pred pozemkom.

Pozemok rodinného domu:

Rodinný dom je postavený na rozľahlom 1083 m2 pozemku s parkovo upravenou terasovitou záhradou. Na pozemku sa nachádza množstvo zelene a okrasného kameňa, pri dome sa týči vysoká 120 ročná jedľa, ktorá vytvára okrem príjemného prostredia aj mikroklímu, svieži vzduch a tieň počas horúcich letných mesiacov. V záhrade dominujú kamene, pred domom je vytvorený suchý potok s papradím, aromatické bylinkové záhony. Doplnkom pozemku je aj rozvod vody na zalievanie, oddychová časť a parkovanie pre autá.

Poloha rodinného domu:

Rodinný dom sa nachádza v príjemnej horskej rekreačnej časti Harmónia mesta Modra. Prístupová cesta k domu je slepá, asfaltová, osvetlená, v zimnom období udržiavaná. V Harmónii sa nachádza materská škôlka a reštaurácia s príjemným vnútorným či vonkajším posedením. Je to historická časť mesta Modra predurčená na relax v prírode, rekreáciu a šport. Modra je Malokarpatská perla vinárskeho regiónu, históriou dýchajúce mesto a niekdajšie pôsobisko velikána nášho národa Ľudovíta Štúra. Leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava a medzi krajskými mestami Pezinok a Trnava. Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. V meste je základná škola, materská škola, gymnázium, miestna knižnica, kino, pošta a športoviská vrátane letného kúpaliska. V okolí mesta Modra je možnosť výberu rôznych výletov po vyznačených turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí. Veľká Homola či Zochova chata ponúkajú krásne scenérie a možnosti túry s vyhliadkou či prvotriedny wellness a možnosť oddychu. V meste sa nachádzajú ďalej potraviny Lidl a Billa, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia a pohostinstvá, banky a iné služby.

Cena 498 000 €. HÚ možný.

Kontakt 0911/247 257

www.arete.sk

Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o. Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

- zmluvy autorizované advokátom,

- zabezpečenie vyhotovenia kúpnopredajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej  

  zmluvnej dokumentácie,

- úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra,

- úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách,

- úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva.

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

 

 

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.