Areté real - Predaj rodinného domu vhodného aj na dvojgeneračné bývanie, príp. bývanie spojené s podnikaním v širšom centre Pezinka

Cena:
430 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Kupeckého
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 324 m2
Plocha pozemku: 368 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 987654906
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj  veľmi pekný priestranný rodinný dom s podkrovným priestorom , ktorý je možné využiť aj na dvojgeneračné bývanie, príp. bývanie spojené s podnikaním, vo výbornej tichej lokalite v blízkosti centra mesta Pezinok na ul. Kupeckého. Rodinný dom je možné rozdeliť na dve samostatné bytové jednotky, pričom časť jednej bytovej jednotky je momentálne využívaná ako priestor na podnikanie. Nosná obvodová konštrukcia RD je murovaná z tehál v hrúbke nad 30 cm. Vnútorné nosné steny i deliace priečky sú murované alebo zo sádrokartónu. Stropy sú betónové monolitické s rovným podhľadom, schodisko je monolitické.  Pôvodný rodinný dom  bol daný do užívania v r. 1954.  V roku 1975 bola daná do užívania prístavba. Rodinný dom je  je kompletne zrekonštruovaný. Má plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, novú strechu, krytina - kanadský šindel, zateplenú fasádu.  V dome boli vymenené aj všetky inžinierske siete /voda, kanalizácia, plyn, elektrina, ústredné kúrenie/. Dom je možné rozdeliť na dve časti, nakoľko má dva samostatné vstupy a dva plynové kotle, ktorými je možné vykurovať zvlášť každú časť. Ohrev teplej vody v zadnej časti domu je zabezpečený prietokovým ohrievačom PROTHERM Panda. V dome je možnosť využiť podkrovie na bývanie -  plánovaná ďalšia bytová jednotka /do podkrovia je vyvedený rozvod kanalizácie a kúrenia/.  RD je situovaný  v uličnej zástavbe v intraviláne mesta.

Dispozícia a vybavenie rodinného domu :

Suterén: má vlastný vstup z exteriéru , umiestnená je  tu technická časť s plynovým kotlom Protherm Medveď, ktorý vykuruje zadnú časť domu.

1.NP : /výmera 162 m2/ nachádza sa tu:

- vstupná chodba

- z chodby sa vstupuje do jedálne prepojenej s priestrannou kuchyňou s vkusnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi - el. rúra AEG, varný panel indukčný AEG,  digestor FABER, umývačka riadu AEG FAVORIT , štýlová kúpeľňa s WC, umývadlom a zapustenou vaňou, obývacia izba, pracovňa, spálňa /tieto izby sú orientované do dvora/

- zo vstupnej chodby sa tiež vstupuje  do ďalšej časti domu, ktorá pozostáva z:

- chodby - tu sa nachádza aj kondenzačný kotol INTEGRAS KOMPAKT s prietokovým ohrevom vody, ktorý vykuruje prednú časť domu 

- 1 samostatnej izby – orientovanej do ulice

a samostatného priestoru momentálne využívaného na podnikanie a prístupného z interiéru aj  z ulice, ktorý tvorí: priestranná miestnosť so zázemím: sklad, WC, umývadlo 

Podlahy v obytných miestnostiach sú plávajúce laminátové,  v kuchyni je korková podlaha, v chodbe a kúpeľni je dlažba.  

 2.NP - podkrovný priestor o výmere 162 m2: 

- schodisko vedúce z chodby do podkrovia

Možnosť využiť podkrovie na bývanie -   bola tu plánovaná ďalšia bytová jednotka /do podkrovia je vyvedený rozvod kanalizácie a kúrenia/.  Tejto bytovej jednotke by bolo možné vytvoriť samostatný vstup.

Pozemok o  výmere  368 m2   je oplotený zo všetkých strán. Napriek svojej menšej výmere poskytuje pozemok svojim majiteľom aj možnosť oddychu a relaxu, možnosť parkovania a na pozemku sa nachádza aj dieľňa, ktorú ocení každý domáci "kutil". Dieľňa je vykurovaná samostatným plynovým kotlom Buderus.

Rodinný dom má výbornú polohu, je situovaný v širšom centra mesta Pezinok, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Dom je vhodný pre rodiny s deťmi, nakoľko v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú 2 základné školy a tiež materské školy. V pešej vzdialenosti je aj zástavka MHD. Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V blízkosti je aj  zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, obchody, supermarkety, reštaurácie, základné školy, materské školy, gymnázium, kultúrny dom, železničná stanica a aj obľúbený Zámocký park vhodný na prechádzky a relax, pýchou sú  priestory zámku pred vstupom do parku.

Cena 430 000 €. HÚ možný.

Kontakt 0948/247 257

www.arete.sk

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !

 

Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

-zmluvy autorizované advokátom

-zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie

-úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra

-úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách

-úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler
Ing. Renata Staroňová
+421948247257
renata-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.