ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, BERNOLÁKOVÁ

Cena:
149 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Bernolákova
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 56 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: AR9158
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj pekný zariadený 3-izbový byt v 9. ročnej novostavbe na skok od centra mesta v Pezinku, pri sídlisku Za hrabami na Bernolákovej ulici. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 55,60 m2, navyše je podlahová plocha podkrovia zdielaná so susedným bytom. Nachádza sa na 1 poschodí v 1 poschodovej zateplenej budove, samozrejmosťou je spoluvlastnícky podiel na pozemku pod budovou. Orientácia bytu je na severovýchod, má pekný výhľad na mesto a Malé Karpaty. Mesačné nájomné na byt nie je, platí sa iba spotreba energií a veľkou výhodou je vlastné samostatné vykurovanie bytu čo zabezpečuje bytu nízke mesačné náklady max do 100 € !!! Pre spríjemnenie horúcich letných dní je výhodou vlastná klimatizácia. 

Dispozícia a zariadenie bytu:

- vstupná chodba, v chodce komoda,

- kuchyňa s jedálňou, v kuchyni s jedálňou je kuchynská linka, chladnička, vstavaná plynová varná doska a elektrická rúra, jedálenský stôl so stoličkami,

- obývacia izba, v obývacej izbe konferenčný stolík, sedačka, kreslo, skriňa,  

- kúpeľňa, v kúpeľni zrkadlo, umývadlo so skrinkou, vaňa a práčka so sušičkou, 

- izba, v izbę komoda, skriňa a manželská posteľ,

- izba, bez zariadenia,

- povala, na povale je umiestnený plynový kotol.

Materiálové vybavenie bytu:

Okná bytu sú plastové s hliníkovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Dvere bytu sú drevené s obložkovými zárubňami, vstupné dvere sú bezpečnostné. Na stenách bytu je omietka s maľovkou, v kuchyni, kúpeľni a WC keramický obklad. Podlaha v byte je pokrytá keramickou dlažbou a laminátovou podlahou. Rozvody vody s odpadom, elektriny a dátových káblov sú nové.

Opis a poloha bytového domu:

Budova prešla v roku 2013 rekonštrukciou strechy vrátane vstavby 2 bytov do podkrovia, rekonštrukciou vonkajšieho plášťa zateplením, výmenou vstupných okien a dverí, rozvodov vody, elektriny, plynu a dátových káblov. Nachádza sa pri sídlisku Za hradbami mesta Pezinok, ktoré je jeho polohou na skok od kompletnej občianskej vybavenosti. Výhodou je mestské parkovisko oproti budovy, čo zabezpečuje bytu nelimitované bezplatné parkovacie možnosti!

Mesto Pezinok disponuje výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí. Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V meste sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený zámok Šimák a Zámocký park. 

Cena 149 900 €. HÚ možný. Byt je kúpou voľný ihneď. 

Kontakt: 0911/247 257

www.arete.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

- zmluvy autorizované advokátom
- zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie
- úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra
- úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách
- úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva                                                                

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.