ARETÉ REAL - PREDAJ KONIARNE S UBYTOVANÍM, BUDOVY S UBYTOVANÍM A REŠTAURÁCIOU V KRÁSNOM LESNOM PROSTREDÍ V PEZINKU, KUČIŠDORFSKÁ DOLINA

Cena:
700 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Kučišfdorská dolina
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 1200 m2
Plocha pozemku: 12600 m2
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: AR9114
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rekreačný areál s koniarňou s ubytovaním a príslušenstvom, budovou s ubytovaním a reštauráciou v Pezinku, v krásnom lesnom prostredí časť Kučišdorfská dolina. Veľkosť oploteného pozemku celého areálu je 12600 m2 z čoho zastavané plochy tvoria 1078 m2, je obklopený lesom a čiastočne chatami. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete a to voda, elektrina, plyn a kanalizácia. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Vykurovanie budovy je zabezpečené dvoma plynovými kotlami so zásobníkmi, alternatívna možnosť je aj vykurovanie kotlom na pevné palivo. Mesačné zálohy na plyn sú cca 550 EUR.

Na pozemku ležia stavby:

- dvojpodlažná budova so zastavanou plochou 500 m2s úžitkovou plochou 451 m2, kompletná rekonštrukcia v roku 2003 vybavená pekným dvojizbovým apartmánom s balkónom so 6 samostatnými ubytovacími izbami so samostatnými kúpelňami s WC (jedna s terasou), fitnesom, studeným a teplým bazénom, saunou, reštauráciou s barom a zariadenou kuchyňou, krbom s vonkajšou terasou a grilom. 

- dve panelové garáže so zastavanou plochou 38 m2

- prístrešok pre autá

- koniareň so zastavanou plochou 500 m2s úžitkovou plochou 350 m2, dvojpodlažná novostavba z roku 2003 na prízemí so stájami pre cca devätnásť koní s 2 skladovými priestormi a na 1.poschodí piatimi ubytovacími izbami s kúpeľňami s WC a spoločnou kuchynkou na druhom podlaží prístupnom cez vonkajšie oceľové schodisko

- dva senníky s úžitkovou plochou 150 m2 (na betónovom základe je drevená konštrukcia, sedlový krov s podvalmi)

- dve vyasfaltované ihriská

- tréningové ihrisko pre kone

Kučišdorfská dolina je lokalita a rekreačná oblasť mesta Pezinok. Nachádza sa v pohorí Malé Karpaty, v blízkosti Kučišdorfskej priehrady a je pomenovaná podľa doliny, v ktorej sa nachádza. 

Cena 700 000 €. Úver možný.

Kontakt: 0911/247 257

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

www.arete.sk

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.