Rezervované - ARETÉ REAL - PREDAJ VIDIECKÉHO RODINNÉHO DOMU, DOĽANY

Cena:
198 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Doľany
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 4554 m2
Energ. certifikát: C
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: RB5620
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Areté real, s. r. o. Vám ponúka na predaj nádherný 2 až 3-izbový vidiecky rodinný dom v Doľanoch, situovaný v uličnej zástavbe v intraviláne obce. Dom s podlahovou plochou cca 100 m2 má jedno nadzemné podlažie s čiastočným podpivničením. Zastavaná plocha domu je 137 m2,  navyše je drevená šopa a zvyšok tvorí nádherná záhrada. Dom prešiel rekonštrukciou, je postavený na betónových základoch s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti, murovaný z tehál, pokrytý keramickou škridlou. Napojený je na ižinierske siete a to voda a elektrina, plyn a internetové pripojenie cez pevnú linku, ktoré prešli rekonštrukciou. Vykurovanie je ústredné novými gamatkami na zemný plyn, vo vstupnej chodbe a v kúpeľni podlahové elektrické. Ohrev vody je elektrickým boilerom. Mesačné zálohy na spotrebu plynu za vykurovanie sú 50 €, elektrinu na ohrev vody, osvetlenie 100 € a vody 12 €. Dom má alarm zn. Jablotron

Dispozícia:

- vstupná chodba s pieckou

- technická miestnosť so vstupom do pivnice

- kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou

- izba

- obytná kuchyňa s výstupom do záhrady. Kuchyňa s kuchynskou linkou s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, pieckou.

- izba

- vínna pivnica

- sklad

- sklad

- dreváreň

Poloha rodinného domu:

Rodinný dom má výbornú polohu v rámci obce, je situovaný na okraji s výbehom do nádhernej 4554 m2 záhrady plnej ovocných stromov a viniča.

Cena 198 000 €. HÚ možný.

Kontakt 0911/247 257

www.arete.sk

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !

Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o.Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

-zmluvy autorizované advokátom

-zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie

-úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra

-úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách

-úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Doľany. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 4554m2. Podlaha: dlažba, dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), eurookná. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne, podlahové. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika, cykloturistika. Cena 198 000 €

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.