ARETÉ REAL - PREDAJ ZARIADENÉHO 1-IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM, PARKOVACÍM STÁTÍM, KALINKOVO, GAŠTANOVÁ

Cena:
87 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Ulica: Kalinkovo
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 40 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: RB5619
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj exkluzívne nádherný zariadený 1-izbový byt v Kalinkove na Gaštanovej ulici. Podlahová plocha bytu vrátane jeho príslušenstva je 35,75m2, príslušenstvo bytu tvorí aj balkón o výmere cca 3,5 m2 . Byt sa nachádza sa na 1. poschodí z 2 v zateplenom tehlovom bytovom dome so sedlovou strechou r.2011, jeho pivnica je situovaná  na 1. poschodí bytového domu priamo oproti bytu. Mesačné nájomné na byt je 80 €. K bytu patrí vonkajšie parkovacie státie o výmere 8 m2 situované pred BD.

Dispozícia bytu:

- priestranná vstupná chodba so vstavanou skriňou

- kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou izbou s výstupom na balkón

- spací kút oddelený presklennou stenou

- kúpeľna s umývadlom, vaňou a WC

- samostatná pivnica oproti bytu

Popis a vybavenie bytu:

Byt je priestranný, útulný, zaujímavý prvok tvorí presklenná stena. Má plastové okná s hlinikovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, s presklením. Na stenách sú omietky a maľovka alebo keramický obklad, betónová podlaha je pokrytá laminátovou krytinou alebo keramickou dlažbou. V kuchyni bytu je kuchynská linka s nerezovým drezom so vstavanými spotrebičmi - digestor, sklo keramická varná doska, elektrická rúra a samostatne stojaca chladnička s mrazničkou. Nachádza sa tu aj kuchynský stôl s dvoma stoličkami. V obývacej izbe je konferenčný stolík so sedaciou súpravou s troma kusmi a TV stolík. V spaciom kúte sa nachádza nábytková stena a posteľ.

Lokalita:

Obec Kalinkovo sa nachádza na Žitnom ostrove, juhovýchodne od Bratislavy. Je druhou najjužnejšou obcou Seneckého okresu a Bratislavského samosprávneho kraja. Vjazd do obce je zo severu - z 2 km vzdialenej Dunajskej Lužnej a z juhu - z asi kilometer vzdialeného Hamuliakova. Kalinkovo disponuje dobrou občianskou vybavenosťou ako škola, škôlka, pošta, ambulancia, nákupné strediská, poskytuje možnosť športového a kultúrneho vyžitia. Hrádza za obcou poskytuje ideálnu príležitosť pre bicyklovanie, rybník pri futbalovom štadióne zase na rybačku v zime aj na korčuľovanie. V Kalinkove funguje zrekonštruovaný kultúrny dom a bohoslužby v rímsko-katolíckom kostole v slovenskom a maďarskom jazyku. 

Cena bytu vrátane vonkajšieho státia a pivnice 87 000€ . HÚ možný.

Kontakt 0911/247 257

www.arete.sk

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

-zmluvy autorizované advokátom

-zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie

-úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra

-úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách

-úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva

-ostatné poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.