ARETÉ REAL - PRENÁJOM 47 m2 OBCHODNÉHO PRIESTORU V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, MEISSLOVA

Cena:
850,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Meisslova
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 50 m2
ID inzerátu: RB5607
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v priamom centre mesta Pezinok na Meisslovej uliciPriestor o výmere 47,285 m2 má priamy vstup z ulice s výkladom, jeho poloha poskytuje rôzne možnosti. Prirestor je po rekonštrukcii, má znížené stropy s osvetelním, na stenách je omietka s tapetami, podlaha je pokrytá kobercom. Vykurovanie a chladenie je zabezpečené klimatizáciou, ohrev vody elektrickým boilerom. Priestor má vzduchotechniku na odsanie pachu.

Dispozícia priestoru:

- predná prechodná časť priestoru so vstupom z ulice a výkladom. Priestor má aj bočný vstup cez spoločné priestory. Nachádza sa tu pult s kuchynským kútom s nerezovým drezom.

- bočná neprechodná časť priestoru

- samostatné WC s umývadlom

Lokalita:

Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí.V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park. 

Cena 850 €/mesiac. Elektrina a voda je zvlášť. Depozit je vo výške jednomesačného nájomného. Províziu RK je vo výške jednomesačného nájmu.

Kontakt: 0911/247 257

www.arete.sk

Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.