Areté real - Predaj obchodno - prevádzkového objektu v centre Pezinka

Cena:
360 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Kollárova
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 435 m2
ID inzerátu: AR9070
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj  obchodno -prevádzkový objekt /vedený ako dom/ v centre mesta Pezinok. Pôvodne vinohradnícky dom bol zrekonštruovaný na prevádzku reštaurácie a dva obchodné priestory do ulice so samostatnými vstupmi. Budova je postavená v radovej zástavbe, do tvaru písmena U. Podlahová plocha – suterén 93,14 m2, 1. NP: 342,33 m2, t. j. spolu plocha 435,47 m2.

Stavba dispozične pozostáva zo:

- suterénu /len pod ľavou časťou prízemia/,

- prízemia a 

-povalového priestoru /nevyužívaný/.

Prízemie pozostáva z podbránia, ktoré rozdeľuje stavbu na 2 časti. V ľavej časti je obchodná prevádzka do ulice, sklad, reštaurácia a kuchyňa so sociálnym zariadením a skladom. V pravej časti je obchodná jednotka, sklady a sociálne zariadenie.  Suterén pozostáva z priestoru pre reštauráciu.

Dom je murovaný /hrúbka obvod. múrov až 60 cm/, stropy sú klenbové, priečky murované cca 15 cm. Podlahy: v reštaurácii a v 1 obchodnom priestore je dlažba, v 2. obchodnom priestore sú laminátové parkety. Okná a dvere sú drevené, brána do podbránia je tiež drevená. Vykurovanie je samostatné pre ľavú a pravú časť /obidve plynovým kotlom/.  Stavba má sedlovú a pultovú strechu s menenou krytinou zo škridly /cca v r. 2018/. Budova je pripojená na všetky inžinierske siete /elektrická energia, voda, plyn, kanalizácia.

Výmera pozemku : 388 m2

Cena: 300.000,- EUR + DPH , cena vrátane DPH je 360.000,- EUR

Maklér:

makler
Ing. Renata Staroňová
+421948247257
renata-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.