Areté real- predaj veľmi pekného 5 izbového RD vo Viničnom.

Cena:
265 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Viničné
Ulica: Cérová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 620 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: LCh_predaj_dom_Vinič
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Areté real - Ponúkame na predaj rodinný tehlový zateplený dom (novostavba) vo Viničnom. Dom je celkovo dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza predsieň s keramickými dlaždicami s priechodom do kuchynskej časti taktiež s keramickými dlaždicami. Z kuchynskej časti je spravený priechod na vonkajší dvor. V rámci kuchynky je zakomponovaná malá špajza. Kuchyňa je prepojená s obývačkou s plávajúcou podlahou a zabudovaným krbom. Rovnako sa na prízemí nachádza izbový priestor a kúpeľňa so sprchovým kútom a wc (zahŕňa kotol na ústredné podlahové kúrenie + výroba TUV súbežne s kúrením).

Na prvom podlaží sa nachádzajú celkovo 3 izbové priestory s plávajúcou podlahou, z toho 2 sú prepojené vonkajšou lodžiou s výhľadom na dvor a vinice za pozemkom. Ďalej sa na poschodí nachádza ďalšia kúpeľňa s wc a vaňou.

Dom sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 620m2 (zastavaná plocha je 100m2) vo Viničnom v tichom prostredí. Úžitková plocha domu je 150m2. K domu je spravený príjazd cez elektrickú bránu na parkovacie státie. Celkovo pozemok disponuje 3 parkovacími miestami - 2 pred bránou, 1 vnútri za bránou. Dvor je pokrytý živým trávnikom. Všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia) sú zavedené. Kúrenie je plynové (na prízemí podlahové a na poschodí prostredníctvom radiátorov).
Dom je voľný od 01.07.2021. 

Presvedčte sa na vlastné oči.

lubos-ZVNC-arete.sk

0907932982

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Cena 265 000 €

Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Choluj
0907932982
lubos-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.