Areté real- Egypt- Vila s priamym vstupom na súkromnú pláž s výhľadom na more

Cena:
350 000,00 €
Krajina: Egypt
Lokalita: Oriental Coast Marsa Alam
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 960 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: LCh_Egypt_5
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Areté real- V lokalite Oriental Coast Marsa Alam ponúkame na predaj plne zariadenú vilu o dispozícii podľa priložených pôdorysov prízemia a prvého poschodia vily. Celková obytná plocha spolu na obidvoch poschodiach je

180 m2. Vila stojí na vlastnom pozemku o rozlohe 960 m2. Vila je v tzv. druhom rade, ale s výhľadom na more. Priamo oproti vile začína 8 km dlhá privátna pláž určená iba pre rezidentov. Club House Restaurant and Coffee (servis iba pre majiteľov nehnuteľností), Kite Beach Bar (plážový bar s pizzeriou), Kiting Center (centrum vodných športov),

24/7 security (ochranka na dvoch bránach pri oboch vstupoch plus po celom objekte). Rezidenti môžu využívať všetky služby hotela ktorý sa nachádza v objekte Oriental Coast (bazény, bary, fitnes centrum, nákupná pasáž, market, lekáreň, bankomat). Samozrejmosťou je komunikácia v slovenčine a češtine a prítomnosť zástupcu RK v Oriental Coast. 

Zabezpečujeme obhliadky aj transfery. Medzinárodné letisko Marsa Alam 40 km, Medzinárodné letisko Hurghada 175 km, Luxor 250 km, Cairo 650 km. 

Služba NAVIAC. Nehnuteľnosť využívajte kedykoľvek, zvyšné dni ju výhodne cez makléra v Egypte prenajímajte... 

Našim klientom poskytujeme kompletný právny servis. Záujmy klientov sú zmluvne chránené skúseným právnym oddelením. Cena je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľností.

Rezervujte si priamo u nás v realitnej kancelárii videoobhliadku.

Cena je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.

Presvedčte sa na vlastné oči.

lubos-ZVNC-arete.sk

0907932982

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Choluj
0907932982
lubos-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.