Areté real - Egypt, predaj apartmánu vo vyhľadávanej turistickej lokalite.

Cena:
79 000,00 €
Krajina: Egypt
Lokalita: Oriental Coast Marsa Alam
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 70 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: LCh_predaj_EGYPT
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Areté real - V lokalite Oriental Coast Marsa Alam ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán s balkónom o dispozícii 3+kk a veľkosti 70 m2. Len 3 minúty pešo od apartmánu je 8 km dlhá privátna pláž určená iba pre rezidentov. Club House Restaurant and Coffee (servis iba pre majiteľov nehnuteľností), Kite Beach Bar (plážový bar s pizzériou), Kiting Center (centrum vodných športov), 24/7 security (ochranka na dvoch bránach pri oboch vstupoch plus po celom objekte). Rezidenti môžu využívať všetky služby hotela ktorý sa nachádza v objekte Oriental Coast (bazény, bary, fitnes centrum, nákupná pasáž, market, lekáreň, bankomat). Samozrejmosťou je komunikácia v slovenčine a češtine a prítomnosť zástupcu RK v Oriental Coast. Zabezpečujeme transfery. Medzinárodné letisko Marsa Alam 40 km, Medzinárodné letisko Hurghada 175 km, Luxor 250 km, Cairo 650 km. Služba NAVIAC. Nehnuteľnosť využívajte kedykoľvek, zvyšné dni ju výhodne cez makléra v Egypte prenajímajte... 

Našim klientom poskytujeme kompletný právny servis. Záujmy klientov sú zmluvne chránené skúseným právnym oddelením. Cena je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľností.

Rezervujte si priamo u nás v realitnej kancelárii videoobhliadku.

Presvedčte sa na vlastné oči.

lubos-ZVNC-arete.sk

0907932982

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Cena 79 000 €

Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Choluj
0907932982
lubos-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.