ARETÉ REAL - Predaj peknej chaty v lesnom prostredí obklopený krásnou prirodou,4 izby,pivnica, veľká terasa,garáž,práčovňa,altánok,prístrešok na 2 autá

Cena:
235 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Píla
Ulica: pila
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 653 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: AR9045
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Areté real-Ponúkame vám na predaj v malebnej prírode so žblnkajúcim potokom priamo pri pozemku peknú chatu postavenú pred 16 rokom na spôsob rodinného domu.Táto rekreačná časť Častá -Píla Papiernička v blízkosti hradu Červený kameň sa vyznačuje nielen krásnou prírodou,ale aj čistým vzduchom-hodnota znečistenia vzduchu je veľmi nízka ,takmer nulová.

Pred rokom boli vymenené všetky okná.V kuchyni je rohová k.linka  z masívu,podlahy drevené a 2 nadpodlažie obložené dreveným obkladom.

Dispozícia-

1.NP -Vstupná chodba+obývacia časť s kuchyňou tvoria jeden vzdušný otvorení priestor,samostatná spálňa, kúpelňa s rohovou vaňou spolu s wc.V obývacej časti je krb,ktorým sa vykuruje celí dom.Vykurovanie je zabezpečené aj radiátormi na elektriku.

Odtiaľto vedú schody do-

2.NP-2 samostatné miestnosti a jeden menši otvorený  priestor,ktorý môže slúžiť ako pracovňa,herňa pre deti a podobne.

Dom je sčasti podpivničený-výmera 65m2-vstupná chodba,práčovňa,komora,a veľká garáž.

Siete-voda,elektrina,žumpa.

Veľkorysý pozemok ,ktorý je samozrejme v osobnom vlastníctve má výmeru 653 m2,a je celí oplotený novým plotom.Za domom je prístrešok na 2 autá.V spodnej časti pozemku je altánok s lavičkami a ohniskom.Na dvore je položená zámková dlažba.

 V dedinke Píla sú potraviny,škôlka.Do Častej vzdialenosť 2 km máte veľké potraviny,pizeria,lekáreň,čerpacia stanica,reštaurácia s výbornou kuchyňou,9roč.ŽŠ,MŠ,a pod.V meste Modra vzdialenej 8,6 km 12min.autom je kompletná občianska vybavenosť,MŠ,ZŠ,SŠ,poliklinika,výborná zmrzlina,veľa kaviarničiek a malých obchodíkov.

Obec Píla sa nachádza v malebnom prostredí Malých Karpát v Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty na JJZ-nej okrajovej časti Malých Karpát.

Fotky sa pripravujú.

Nech sa páči zavolajte mi,rada Vám poskytnem informácie aj dohodnem obhliadku.Moje kontakty 0903 467 665 Čechova

Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Maklér:

makler
Viera Čechová
+421903467665
viera-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.