ARETÉ REAL - Predaj peknej chaty v lesnom prostredí obklopený krásnou prirodou,4 izby,pivnica, veľká terasa,garáž,práčovňa,altánok,prístrešok na 2 autá

Cena:
235 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Píla
Ulica: pila
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 719 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: AR9045
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Areté real-Ponúkame vám na predaj v malebnej prírode so žblnkajúcim potokom priamo pri pozemku peknú chatu postavenú pred 16 rokom na spôsob rodinného domu.Táto rekreačná časť Častá -Píla Papiernička v blízkosti hradu Červený kameň sa vyznačuje nielen krásnou prírodou,ale aj čistým vzduchom-hodnota znečistenia vzduchu je veľmi nízka ,takmer nulová.

Na LV je nehnuteľnosť vedená ako rekreačná chata.

Pred rokom boli vymenené všetky okná.V kuchyni je rohová k.linka  z masívu,podlahy v celom priestore sú drevené a 2 nadpodlažie je obložené dreveným obkladom.

Dispozícia-

1.NP -Vstupná chodba+obývacia časť s kuchyňou tvoria jeden vzdušný otvorení priestor,samostatná spálňa, kúpelňa s rohovou vaňou spolu s wc.V obývacej časti je krb,ktorým sa vykuruje celí dom.Vykurovanie je zabezpečené aj radiátormi na elektriku.

Odtiaľto vedú schody do-

2.NP-2 samostatné miestnosti a jeden menši otvorený  priestor,ktorý môže slúžiť ako pracovňa,herňa pre deti a podobne.

Dom je sčasti podpivničený-výmera 66m2-vstupná chodba,práčovňa,komora,a veľká garáž.

Siete-voda,elektrina,žumpa.

Veľkorysý pozemok ,ktorý je samozrejme v osobnom vlastníctve má výmeru 719 m2,a je celí oplotený novým plotom.Za domom je prístrešok na 2 autá.V spodnej časti pozemku je altánok s lavičkami a ohniskom.Na dvore je položená zámková dlažba.

 V dedinke Píla sú potraviny,škôlka.Do Častej vzdialenosť 2 km máte veľké potraviny,pizeria,lekáreň,čerpacia stanica,reštaurácia s výbornou kuchyňou,9roč.ŽŠ,MŠ,a pod.V meste Modra vzdialenej 8,6 km 12min.autom je kompletná občianska vybavenosť,MŠ,ZŠ,SŠ,poliklinika,výborná zmrzlina,veľa kaviarničiek a malých obchodíkov.

Obec Píla sa nachádza v malebnom prostredí Malých Karpát v Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty na JJZ-nej okrajovej časti Malých Karpát.

Nech sa páči zavolajte mi,rada Vám poskytnem informácie aj dohodnem obhliadku.Moje kontakty 0903 467 665 Čechová

 

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter !

 

Naša realitná kancelária Areté real, s. r. o. Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti:

-zmluvy autorizované advokátom

-zabezpečenie vyhotovenia kúpno predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra 

-úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra

-úhrady poplatku za overenie podpisov na kúpnych zmluvách

-úhradu správnych poplatkov za výpis z listu vlastníctva

Ponúkame Vám ďalej BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO, kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA !

Maklér:

makler
Viera Čechová
+421903467665
viera-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.