ARETÉ REAL - PRENÁJOM 90 m2 OBCHODNÉHO PRIESTORU V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO (Províziu RK neplatíte!)

Cena:
1 080,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Holubyho
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 90 m2
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: RB696
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v priamom centre mesta Pezinok na Holubyho ulici v renesančnej kultúrnej pamiatke. Priestor o výmere 90 m2 má priamy vstup z ulice a menší výklad, jeho veľkosť poskytuje rôzne možnosti. Pekným prvkom sú aj klenbové stropy, ktoré sa nachádzaju v prednej časti. Na stropoch a stenách je maľovka, podlaha je pokrytá dlažbou. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom napojeným na radiátory, taktiež ohrev vody.

Dispozícia priestoru:

- predná časť priestoru so vstupom z ulice a výkladom (24,68 m2)

- stredná časť priestoru (12,18 m2)

- zadná časť priestoru (23,81 m2)

- zázemie s umývadlom (4,46 m2)

- WC s umývadlom (4,63 m2)

- samostatný sklad prípadne kancelária v zadnej čast objektu so samostatným vstupom (19,23 m2). V prípade potreby je možnosť prenájmu aj ďalších miestností v blízkosti tejto časti objektu (44 m2).  

Priestor je situovaný v rodinnom dome v priamom centre mesta Pezinok v renesačnej kultúrnej pamiatke. Zvláštnosťou väčšiny renesančných domov v Pezinku je prepojenie typickej meštianskej architektúry 17. storočia s hospodárskym využitím niektorých priestorov priamo v dome. Išlo najmä o ich prispôsobenie potrebám vinohradníctva a vinárstva.

Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí.V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park. 

Cena 1 080 €/mesiac vrátane vykurovania. Elektrina a voda je zvlášť. Depozit je vo výške jednomesačného nájomného. Províziu RK neplatíte!

Kontakt: 0911/247 257

www.arete.sk

Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.