ARETÉ REAL - PREDAJ HALY BÝVALÉHO AUTOSERVISU SO ZARIADENÍM V BRATISLAVE, ČASŤ DÚBRAVKA, DROBNÉHO

Cena:
779 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Drobného
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 600 m2
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: RB687
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj halu, bývalý autoservis so zariadením a technickým vybavením v Bratislave - časť Dúbravka na Drobného ulici. Prevádzková časť autoservisu je situovaná v dvornej časti areálu cez centrálny vstup a vnútroareálové cesty na pozemku o celkovej výmere 1510 m2. Objekt so zastavanou plochou 444 m2 je odsadený od vnútroareálovej cesty cez spevnenú plochu parkoviska o výmere 701 mbol postavený cca v roku 1965. Zadná zatrávnená časť pozemku o výmere 365 m2 poskytuje ďalšie možnosti rozšírenia. Budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2018 vrátane strešnej krytiny, zateplenia, omietok, stierok, epoxidových liatych podláh, obkladov a dlažieb, plastových 5-komorových okien s izolačným dvojsklom, vstupmi a bránami na automatické otváranie. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom zn. Buderus so zásobníkom vody. Rozvod kúrenia je cez radiátory. Objekt má vybudované nové prípojky plynu, vody a elektriny 220/380V. Všetky inžinierske siete sú samozrejmosťou. Pridanou hodnotou je aj centrálny alarm.

Dispozične je v objekte rozdelený na 3 prevádzky s príslušenstvom: autodielňa, diagnostika, pneuservis. 

Vo vstupnej hale využívanej na diagnostiku s 1 zdvihákom je ďalej prijímacia kancelária, čakáreň, príručný sklad a na poschodí prístupné schodiskom dámske a pánske WC, šatňa so sprchovým kútom, denná miestnosť a technická miestnosť s kútom pre upratovačky.

Autoservis tvorí najväčší priestor so 4 zdvihákmi a pracovnými stolíkmi.

V pneuservise vybavenom jedným zdvihákom sa nachádza prezúvačka a vyvažovačka pneumatík. V priestore je taktiež kompresor pre celý objekt. 

Technické vybavenie: kompresor s rozvodmi vzduchu do všetkých miestností objektu, 6x zdvihák s nosnosťou od 2000 kg do 4000 kg , prezúvačka pneumatík a vyzúvačka pneumatík.

Objekt sa predáva vrátane vymenovaného zariadenia a nachádza v lokalite s vysokou zastavanosťou a občianskou vybavenosťou čo umožňuje výborné možnosti na podnikanie. Výhodou je aj výborná dostupnosť mestskej dopravy do ostatných častí mesta.

Cena 779 900 €. Úver je možný.

Kontakt: 0911/247 257

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

www.arete.sk

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.