Areté real, Predaj novostavby 1-3 izbových bytov situovaných v prímestskej časti Trnavy v obci Biely Kostol

Cena:
45 038,00 - 103 085,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Biely Kostol
Ulica: Biely Kostol
Kategória: Novostavba
 
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: AR17
  
Zobrazuje sa z .
%value_internalId% %value_rooms% %value_usable_area% %value_floor% %value_price% %value_status%

Popis projektu:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 1-3 izbových bytov situovaných v prímestskej časti TRNAVY v obci BIELY KOSTOL. Bytový dom, ktorého architektúra umocňuje hodnotu bývania, je situovaný v susedstve existujúcej bytovej zástavby s nerušenými výhľadmi na okolitú prírodu.

Bytový dom je zaujímavý nielen svojim umiestnením, ale aj architektonickým riešením stavby. Vytvára priestor pre 47 obytných jednotiek v skladbe 1- až 3 izbových o výmere od 27m2 do 68 m2.   Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére

Objekt bytového domu je riešený ako šesťpodlažný celok bez podzemných podlaží, pričom prvé nadzemné podlažie je využívané ako priestor pre hromadnú garáž s 12 parkovacími státiami. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, skladové priestory pre obyvateľov domu, vlastná kotolňa, kočikáreň a nevyhnutné technické zázemie. Päť nadzemných podlaží pozostáva z účelne riešených bytových jednotiek.

Na dizajn ako i úžitkovosť spoločných priestorov bytového domu bol kladený rovnako veľký dôraz ako na samotné bytové jednotky. Vstup do budovy je navrhnutý tak, aby vytváral dojem privátnosti a pohodlia.

Filozofia riešenia zhodnocuje danosti lokality. Cieľom je optimálne zhodnotiť pozemok a zároveň skvalitniť  prostredie tejto časti obce kultivovaným riešením. Hmotovo – priestorová kompozícia je založená na rešpektovaní existujúcich vzťahov a dotvorení merítka prostredia.

Bytový dom má 6 nadzemných podlaží – prízemie so vstupnou časťou a možnosťou parkovania v objekte a päť obytných poschodí - 4 typické a strešné redukované. V prezentovanom riešení je desať bytov na poschodí, v skladbe 4x jednoizbový byt, 4x dvojizbový byt a 2x trojizbový byt. Pri klasickej schéme rozdelenia bytov vychádza ich celkový počet 47 vo veľkostnej skladbe od 27m2  do 68 m2, uvedené plochy bytov zahŕňajú plochy balkónov.

Hlavné komunikačné jadro tvorí schodisko a výťah, je umiestnené na severnej strane. Hlavný vstup do bytového domu je situovaný zo západnej strany, od Hlavnej ulice. 

Bytový dom je situovaný v prímestskej časti TRNAVY v obci BIELY KOSTOL. Jedinečnosťou lokality je najmä spojenie krásnej  prírody  a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Nachádza sa neďaleko prírodnej rezervácie s panoramatickým výhľadom na chrbát Malých Karpát. Originálna poloha sa tak stala rozhodujúcim faktorom pri precíznom výbere najvhodnejšieho územia pre pokojné a tiché rodinné bývanie.

Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času (v blízkosti sa nachádza menší rybník vytvorený pretekajúcou  riekou  Parná. Ten s obľubou domáci využívajú na trávenie voľných chvíľ v lete i v zime, športoviská, cyklotrasy...). K ďalším výhodám lokality patrí aj dobre vyvinutá dopravná dostupnosť, ktorá spája obec s centrom mesta. Blízkosť centra mesta a výnimočné výhľady, to všetko prispieva k pokojnému a harmonickému bývaniu pre mladé rodiny. Materská škola sa nachádza vo vzdialenosti asi 500 m, v centre obce Biely Kostol.

Pri riešení kvalitného bývania sa nezabudlo ani na pravidelné dopravné spojenie MHD. Frekvencia autobusového spojenia medzi mestom Trnava a obcou Biely Kostol sa značne posilnila. Trať MHD bola predĺžená a doplnená o autobusovú zastávku pre obyvateľov novej atraktívnej zóny PARNAS.

Cena od 45 038 €

Ku každému bytu prislúcha parkovacie alebo garážové státie

Kontakt: 0948/247 257

Viac info: https://arete.sk/nehnutelnost/1657618/arete-real-predaj-novostavby-1-3-izbovych-bytov-situovanych-v-primestskej-casti-trnavy-v-obci-biely-kostol.html

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

www.arete.sk

Začiatok výstavby: Počet: 10
Koniec výstavby: Výmera: 27,15 - 64,55 m2