Areté real, Predaj novostavby 2-3 izbových bytov so záhradkami v tesnej blízkosti centra mesta Pezinok

Cena:
91 670,00 - 120 611,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Za dráhou
Kategória: Novostavba
 
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: AR15
  
Zobrazuje sa z .
%value_internalId% %value_rooms% %value_usable_area% %value_floor% %value_price% %value_status%

Popis projektu:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 2-3 izbových bytov v tesnej blízkosti centra mesta Pezinok. Obytný komplex Záhrady je situovaný len 200 metrov od centra mesta Pezinok, pozostáva  z troch samostatných bytových domov S1 až S3. V prvej fáze bude prebiehať výstavba bytového domu S3, ktorý  pozostáva zo štyroch podlaží na ktorých sa nachádzajú 2. a 3. izbové byty vo výmerách od 52 m2 až po 72 m2.  Celkovom v prvej fáze výstavby je k dispozícií 48 bytov. Byty sa predávajú v štádiu holobyt.

Neďaleko komplexu sa nachádza železničná stanica, ktorá zabezpečuje dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy ako aj iných miest.  

Byty nachádzajúce sa na prvom nadzemnom podlaží majú predzáhradky, ktoré spestria celkový pôžitok z bývania v projekte Byty Záhrady. Na základe tejto myšlienky Investora vznikol názov celého projektu „Záhrady Pezinok“.  Výmery záhrad sú rôzne, k dispozícií bude celkom 36 dvojizbových bytov s predzáhradkami. Okrem iného má každý byt vlastný skladový priestor t.j. kobku priamo na poschodí. Vstup do budovy je riešený tak, aby vytváral dojem privátnosti a pohodlia. Cieľom investora bolo optimálne zhodnotiť pozemok a zároveň skvalitniť prostredie pre nových obyvateľov bytových domov. V okolí bude vybudovaný oddychový park ako aj preliezky pre deti na trávenie voľného času s rodinou.

Cena od: 91 670 € 

K cene bytu je potrebné pripočítať cenu parkovacieho státia 3.300,-€ s DPH

Kontakt: 0948/247 257

Viac info:  https://arete.sk/nehnutelnost/1656230/arete-real-predaj-novostavby-2-3-izbovych-bytov-v-tesnej-blizkosti-centra-mesta-pezinok.html

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

www.arete.sk

Začiatok výstavby: Počet: 17
Koniec výstavby: Výmera: 52.02 - 66.86 m2