ARETÉ REAL - PREDAJ NOVOSTAVBY 3-IZBOVÝCH RODINNÝCH DOMOV V RADOVEJ ZÁSTAVBE V SLOVENSKOM GROBE, ČASŤ MALÝ RAJ G

Cena:
130 000,00 - 144 100,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Slovenský Grob
Ulica: Malý Raj
Kategória: Novostavba
 
Koniec výstavby: 11/2020
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: RB609 radovka G
  
Zobrazuje sa z .
%value_internalId% %value_rooms% %value_usable_area% %value_floor% %value_price% %value_status%

Popis projektu:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinných domov v radovej zástavbe resp. časť štrnástich radových domov vedených ako byt s vlastným pozemkom v rozkvitajúcej časti obce Slovenský Grob, časť Malý Raj.  Byty sú 3 izbové, veľmi dobre dispozične riešené.

Dispozícia:

- zádverie

- chodba

- technická miestnosť s tepelným čerpadlom s prípojkou pre práčku a s prípravou na závesné WC

- kúpeľňa s prípravou pre umývadlo, sprchový kút, vaňu a závesné WC

- 2 samostatné izby

- kuchyňa, ktorá tvorí otvorený priestor s jedálenskou časťou a obývacou izbou s výstupom na terasu a do záhrady

Podlahová plocha bytov je  63,65 m2

Použité materiály a technológie na stavbu radových domov boli tehla 25 cm, zateplenie 20 cm polystyrénom, zateplenie stropu 40 cm minerálnou vlnou,  strecha Fatrafol, 7 komorové plastové okná s 3 sklom a vonkajším farebným odtieňom, príprava na alarm a kamery, predpríprava na vonkajšie rolety. Dom je napojený na inžinierske siete - voda, elektrina, kanalizácia a k dispozícii je aj optický internet. Vykurovanie je podlahové tepelným čerpadlom a spadá do energetickej triedy A. Predáva sa v stave holobytu vrátane spevnených plôch (terasa, chodníky a parkovanie pre 2 autá) a kombinácie betónového a pletivového oplotenia záhrady.

Výmera oplotených pozemkov s orientáciou záhrady na juh je od cca 65 m2 okrem krajných pozemkov, ktoré majú od cca 250 m2. K bytom prináleží podiel 1/14 na parkovacej ploche o výmere 49,62 m2 . Kolaudácia 11/2020

Rodinný dom sa nachádza v obci Slovenský Grob, časť Malý Raj. Slovenský Grob disponuje rozsiahlou občianskou vybavenosťou vrátane materskej škôlky, základnej školy, banky a mnohých obchodov. Je známy usporiadavaním husacích hodov vo viacerých známych miestnych reštauračných zariadeniach. Disponuje veľmi dobrou dostupnosťou do okolitých miest - Pezinok, Bratislava, Senec.Lokalita Malý Raj poskytuje veľmi dobrú autobusovú dostupnosť smer Pezinok, Bratislava, Slovenský Grob, Chorvátsky Grob, Viničné.

Byty je možné zabezpečiť v štandardnom vybavení t. j. keramické obklady a dlažby, laminátová podlaha, dvere a zárubne fóliované, WC, vaňa a umývadlo vrátane batérií a ďalšieho vybavenia prostredníctvom dodávateľa Stavebniny STAVKVET s.r.o.

Cena holobytov od 130 000 €. HÚ možný.

Kontakt: 0911/247 257

Viac info:  https://arete.sk/nehnutelnost/1625522/arete-real-predaj-novostavby-3-izbovych-rodinnych-domov-v-radovej-zastavbe-v-slovenskom-grobe-cast-maly-raj-g.html

www.arete.sk

Začiatok výstavby: Počet: 14
Koniec výstavby: 11/2020 Výmera: 63,65 - 63,65 m2