Areté real, Predaj novostavby nízkoenergetických 4-izbových rodinných domov vo výbornej lokalite v centre obce Chorvátsky Grob

Cena:
149 850,00 - 169 990,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Chorvátsky Grob
Ulica: Športová
Kategória: Novostavba
 
Koniec výstavby: 10/2020
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: projekt Sportova dom
  
Zobrazuje sa z .
%value_internalId% %value_rooms% %value_usable_area% %value_floor% %value_price% %value_status%

Popis projektu:

Ponúkame na predaj nízkoenergetické 4-izbové rodinné domy v centre obce Chorvátsky Grob na Športovej  ulici.  Nehnuteľnosť je vedená ako bytová jednotka s celkovou výmerou od 80,66 m2 do 82,65 m2+ 8,3 m2 terasa. Je dvojpodlažná, veľmi dobre dispozične riešená. Nachádza sa v časti rodinného domu (vedený ako rodinný dom s 3 bytovými jednotkami, každá s vlastnou záhradou). Vykurovanie je zabezpečené tepelným čerpadlom (vzduch-voda). Inžinierske siete - el., voda, kanalizácia. Energetický certifikát A1.

Dispozícia:

1. nadzemné podlažie pozostáva z predsiene, chodby, samostatného WC, obývacej izby s jedálňou, kuchyne, terasy s východom do záhrady a schodiska, vedúceho na poschodie.

2. nadzemné podlažie pozostáva z chodby, 3 samostatných izieb a kúpeľne s WC.

Na novostavbu rodinného domu boli použité kvalitné materiály - postavený je z 30 cm pálenej tehly, zateplený minerálnou vlnou, biele plastové okná s izolačným trojitým zasklením, strecha - Fatrafol.  

Rodinný dom sa predáva v stave holodomu vrátane spevnených plôch a pletivového oplotenia z 3 strán, prípravou na alarm, prípravou na klímu, tepelným čerpadlom, sadrovými omietkami, plastovými dverami, prekrytou terasou (drevo), optika.

Po dohode je možné zabezpečiť vybavenie nehnuteľnosti v štandardnom vybavení t. j. keramické obklady a dlažby, laminátová podlaha, dvere a zárubne fóliované, WC, vaňa a 2 umývadlá vrátane batérií a ďalšieho vybavenia. 

K rodinnému domu prislúchajú 2 parkovacie státia, ktoré sú v cene.

Výmera pozemkov je od 119 mdo 242 m2 .

 Dokončenie 08/2021.

Cena od 154 900 € (s DPH).

Kontakt: 0948/247 257

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

www.arete.sk

Začiatok výstavby: Počet: 8
Koniec výstavby: 10/2020 Výmera: 88,25 - 90,24 m2