ARETÉ REAL - PREDAJ NOVOSTAVBY 3-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU V RADOVEJ ZÁSTAVBE V SLOVENSKOM GROBE, ČASŤ MALÝ RAJ

Cena:
141 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Slovenský Grob
Ulica: Malý Raj
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 63 m2
Plocha pozemku: 354 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: RB523 B11
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe resp. časť jedenástich radových domov vedených ako byt s vlastným pozemkom v rozkvitajúcej časti obce Slovenský Grob, časť Malý Raj. 

Byt je 3-izbový, veľmi dobre dispozične riešený a pozostáva zo vstupnej časti, chodby, samostatného WC, 2 samostatných izieb, obývacej izby, ktorá tvorí otvorený priestor s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na terasu a do záhrady, kúpeľne s WC. Podlahová plocha bytu je 63,2 m2.

Použité materiály a technológie na stavbu radových domov boli - tehla 25 cm, zateplenie 20 cm polystyrénom, zateplenie stropu 40 cm polystyrénom,  strecha Fatrafol, 7 komorové plastové okná s 3 sklom a vonkajším farebným odtieňom, príprava na alarm a kamery. Dom je napojený na všetky inžinierske siete tj. voda, elektrina, plyn, kanalizácia a k dispozícii je aj optický internet. Vykurovanie je podlahové tepelným čerpadlom a spadá do energetickej triedy A. Predáva sa v stave holobytu vrátane spevnených plôch (terasa, chodníky a parkovanie pre 2 autá) a pletivového oplotenia záhrady.

Výmera oploteného pozemku s orientáciou záhrady na východ je 282,2 m2 . K bytu prináleží podiel 1/11 na parkovacej ploche o výmere 71,8 m2 . Dokončenie 09/2019.

Byt je možné zabezpečiť v štandardnom vybavení t. j. keramické obklady a dlažby, laminátová podlaha, dvere a zárubne fóliované, WC, vaňa a umývadlo vrátane batérií a ďalšieho vybavenia prostredníctvom dodávateľa Stavebniny STAVKVET s.r.o.

Cena holobytu 141 000 €. HÚ možný.

Kontakt: 0911/247 257

Viac info: https://arete.sk/nehnutelnost/1462497/arete-real-predaj-novostavby-2-3-izbovych-rodinnych-domov-v-radovej-zastavbe-v-slovenskom-grobe-cast-maly-raj-b.html

www.arete.skMaklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.