Areté real, Predaj štýlového 5-izbového rodinného domu s rozľahlým pozemkom v obci Zemianska Olča

Cena:
58 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Komárno
Obec: Zemianska Olča
Ulica: Zemianska Olča
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 266 m2
Plocha pozemku: 1927 m2
Energ. certifikát: C
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 987654770
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj štýlový 5-izbový rodinný dom s príjemnou vidieckou atmosférou v obci Zemianska Olča. Rodinný dom s úžitkovou plochou cca 266 m2 vrátane prístavby je čiastočne podpivničený, jednopodlažný so sedlovou strechou. Kúrenie je zabezpečené gamatkami. Inžinierske siete - voda, elektrina, plyn a žumpa. Má asfaltovú prístupovú cestu.

Dispozícia rodinného domu:

- predsieň

- kuchyňa

- špajza

- obývacia izba

- 4 samostatné izby

- kúpeľňa s WC

Rodinný dom je postavený na rovinatom, pekne upravenom pozemku o výmere 1927 m2. Na pozemku sa taktiež nachádza letná kuchynka, hospodárske budovy, záhrada a garáž na 2 autá. Dom je vhodný na trvalé bývanie, príp. pre milovníkov vidieckeho štýlu, ktorí ocenia rozľahlý gazdovský dvor alebo aj ako štýlová chalupa.

Zemianska Olča je obec ležiaca v juhovýchodnom cípe Žitnoostrovskej roviny neďaleko Dunaja, medzi Komárnom a Dunajskou Stredou. Leží v nadmorskej výške 113 m., na mieste, kde vody Dunaja, Váhu, Nitry, Žitavy a ich ramená vytvárajú medzi Komárnom, Čičovom a Topoľníkmi oblasť dolného Žitného ostrova. Zemianska Olča, obec s národnostne zmiešaným obyvateľstvom, hraničí s obcami Okoličná na Ostrove, Čalovec, Kolárovo, Bodza – Lúky, Bodza, Lipové, Tôň a Veľké Kosihy. Chotár pretína hlavná cesta Bratislava – Komárno, železnica a viacero vedľajších ciest. V blízkosti sa nachádza vyhľadávané termálne kúpalisko Veľký Meder s termálnou vodou s blahodárnymi účinkami na chrbticu a pohybové ústrojenstvo.

Obec disponuje dobrou občianskou vybavenosťou.

Kontakt: 0948/247 257

www.arete.sk

Maklér:

makler
Ing. Renata Staroňová
+421948247257
renata-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.