ARETÉ REAL - PREDAJ PRIESTRANNEJ NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU S ROZĽAHLÝM POZEMKOM V OBCI PERNEK

Cena:
205 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Pernek
Ulica: Pernek
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 299 m2
Plocha pozemku: 1365 m2
Energ. certifikát: B
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: RB483
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou v tichej časti obce Pernek. Novostavba rodinného domu s úžitkovou plochou 298,80 m2 je tehlová, dvojpodlažná so sedlovou strechou pokrytú škridlou, kompletné podpivničenie a priestrannú dvojgaráž s elektrickou bránou o výmere 56 m2. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom napojeným na podlahové kúrenie a radiátory doplnené krbom na tuhé palivo s prieduchmi. Inžinierske siete - elektrina, plyn, voda, žumpa. Kanalizácia sa nachádza v blízkosti pozemku.

Dispozícia rodinného domu:

Podzemné podlažie pozostáva z 3 miestností a technickej miestnosti, v ktorej je umiestnený plynový kotol 

1.NP pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s krbom, ktorá tvorí otvorený priestor s kuchyňou a jedálenskou časťou, samostatnej izby, kúpelne so sprchovým kútom, samostatného WC a priestranného šatníka. Z 1.NP je taktiež vstup do garáže a pivnice.

2.NP pozostáva z chodby, priestranných 2 samostatných izieb, kúpelne s vaňou a samostatného WC a balkóna. Na 2.NP je taktiež výlez do podkrovia, ktoré poskytuje úložný priestor.

Rodinný dom je postavený na rozľahlom, rovinatom pozemku o výmere 1365 m2. Šírka pozemku je cca 20m. 

Obec Pernek sa rozprestiera na rozhraní rovinného územia južnej časti Záhorskej nížiny a podhoria Malých Karpát. Svojou strategickou polohou tvorí križovatku ciest medzi významnými mestami a obcami regiónu ako sú Malacky, Rohožník, Pezinok, Bratislava. Spojenie Pernek – Pezinská Baba - Pezinok tvorí jeden z mála cestných prechodov cez pohorie Malých Karpát. Pernek susedí s katastrami obcí Jabloňové, Vojenský obvod Záhorie, Kuchyňa a Pezinok.  Blízkosť Bratislavy (len 40 km) a zachovaná krása prírodnej diverzity, Pernek priam predurčuje ako rekreačné zázemie hlavného mesta. V cestovnom ruchu a turizme sú obec Pernek a jej kataster zaradené do rozvojových skupín ako pobyt na horách, rekreačný turizmus a šport, poznávací turizmus s ľudovou architektúrou. Obec disponuje dobrou občianskou vybavenosťou.

Cena 205 000 €

Kontakt: 0911/247 257

www.arete.sk

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.