ARETÉ REAL - PREDAJ 37637 m2 REKREAČNÉHO POZEMKU V KRÁSNOM LESNOM PROSTREDÍ V TESNEJ BLÍZKOSTI PRIEHRADY V PEZINKU, KUČIŠDORFSKÁ DOLINA

Cena:
11,50 €/m2
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Kučišfdorská dolina
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 37637 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: pri pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: RB444
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v krásnom lesnom prostredí v Pezinku, časť Kučišdorfská dolina. Rozľahlý pozemok s výmerou 37637 mje pekne upravený, mierne svahovitý a nachádza sa v tesnej blízkosti priehrady s asfaltovou prístupovou cestou. IS - elektrina, voda, plyn a kanalizácia sa nachádzajú pri pozemku. Možnosť prerozdelenia a odkúpenia časti pozemku.

Podľa územnoplánovacej informácie, z hľadiska funkčného využitia je predmetné územie zaradené medzi plochy zmiešaného územia pre rekreáciu v prírodnom prostredí. Jeho dominatnou funkciou sú: rekreačné chaty pre individuálnu rekreáciu a doplnkové plochy, prírodná a parkovo upravená líniová a plošná zeleň, príslušné pešie, cyklistické a prístupové motorové komunikácie, ostatné rekreačno-oddychové zariadenia adekvátne danému prírodnému prostrediu. Vhodné (prípustné) funkcie: doplnkové zariadenia maloobchodu, verejného stravovania a služieb súvisiacich s rekreáciou a oddychom slúžiace ako zázemie priľahlému rekreačnému územiu, služobné byty a byty majiteľov zariadení, odstavné miesta a garáže slúžiace potrebe funkčného využitia, nevyhnutné plochy a zariadenia technického vybavenia územia, pobytové lúky, lyžiarske zjazdovky, jazdecké areály, upravené prírodné plochy pre kolektívne športy v nadväznosti na rekreačno-oddychové chaty.  

Cena pri celkovej výmere 37 637 m2 - 11,50 €/m2

Cena pri výmere min. 10 000 m2 - 12,50 €/m2

Územnoplánovacia informácia k pozemku je k dispozícii.

Kontakt: 0911/247 257

www.arete.sk

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.