ARETÉ REAL - PREDAJ MEŠTIANSKEHO RODINNÉHO DOMU S 2 BYTMI, NÁDHERNOU ZÁHRADOU V CENTRE PEZINKA, HOLUBYHO

Cena:
249 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Holubyho
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 192 m2
Plocha pozemku: 608 m2
Energ. certifikát: B
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: RB438
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny, meštiansky rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v priamom centre mesta Pezinok na Holubyho ulici. Historicky známy rodinný dom s celkovou výmerou 192,01 m2  sa nachádza v radovej zástavbe rodinných domov Holubyho ulice s priamym vstupom cez spoločný dvor a s vlastnou záhradou končiacou mestskými hradbami. Postavený je na priestrannom pozemku o výmere 608 m2  a jeho 1/4 podiel na prístup v spoločnom dvore o celkovej výmere 161 m2 tvorí 40,25 m2. Rodinný dom bol postavený v 17. storočí, nadstavba a rekonštrukcia prebehla v rokoku 2004 a 2015. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom Viessmann pre obe bytové jednotky, inžinierske siete voda, elektrina, plyn a kanalizácia sú samozrejmosťou. 

Dispozične pozostáva:

Suterén:

- pivnica o výmere 20 m- uzavretá bez vstupu s nutnosťou obnovenia vstupu z dvora.

Prízemie:

- 2-izbový bezbarierový byt o výmere 58,86 m2 pozostáva zo zádveria, samostatnej izby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne s jedálenskou časťou a obývacej izby s výstupom do záhrady (kuchyňa je bez kuchynskej linky)

Prízemie a poschodie:

- mezonetový 4-izbový byt o výmere 113,15 m2 pozostáva na prízemí zo zádveria, pracovne, kúpeľne s WC a schodiska, ktoré vedie do podkrovia. Na poschodí sa nachádza predsieň, kuchyňa s jedálenským kútom, obývacia izba s klimatizáciou a krbom na biopalivo, kúpeľňa s WC, samostatné WC a 2 nepriechodné izby, z toho 1 izba s výstupom na loggiu.

Na pozemku resp. záhrade ktorá je vo výlučnom vlastníctve sa nachádza oddychová zóna so záhradným domčekom so skladom náradia a oddychovou časťou, ktoré oddeľujú zadnú časť záhrady využívanej výlučne na pestovanie.

Rodinný dom je situovaný v centre mesta Pezinok. Zvláštnosťou väčšiny renesančných domov v Pezinku je prepojenie typickej meštianskej architektúry 17. storočia s hospodárskym využitím niektorých priestorov priamo v dome. Išlo najmä o ich prispôsobenie potrebám vinohradníctva a vinárstva.

Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí.V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park. 

Cena 249 900 €. HÚ možný.

Kontakt: 0911/247 257

www.arete.sk

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.