Areté real, Predaj novostavby 4-izbových rodinných domov v krásnom, tichom prostredí s krásnym výhľadom v obci Štefanová

Cena:
134 920,00 - 142 800,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Štefanová
Ulica: Štefanová
Kategória: Novostavba
 
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: 987654707
  
Zobrazuje sa z .
%value_internalId% %value_rooms% %value_usable_area% %value_floor% %value_price% %value_status%

Popis projektu:

Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v krásnom tichom prostredí v obci Štefanová, len na skok od malebných lesov Malých KarpátRodinný dom s úžitkovou plochou 92,8 m2 + 16,5 m2 terasa sa nachádza v komplexe, ktorý pozostáva z 10 rodinných domov v radovej zástavbe s vlastnou cestou. Dispozične sú rodinné domy veľmi dobre riešené a pozostávajú zo zádveria, obývacej izby, ktorá tvorí otvorený priestor s kuchyňou a jedálenskou časťou, 3 samostatných izieb, kúpelne, samostatného WC. Z obývacej izby sa vychádza na priestrannú terasu o výmere 16,5 m. Účelné dispozičné riešenie rodinných domov spĺňa súčasné moderné trendy v bývaní, veľkosť ako aj efektívne riešenie sú viac než veľkorysé, takže uspokoja potreby každého klienta. Moderné podlahové elektrické kúrenie v celom dome s termostatom v každej miestnosti, elektrický bojler na prípravu úžitkovej teplej vody.

Použité materiály a technológie - obvodové a nosné steny a priečky z tehlového muriva  Porotherm, väzníková, zateplená fúkanou izoláciou, škridla Mediteran, zatepľovací  systém ,omietka fasádna silikátová, vápenocementové hladké omietky, sadrokartónové stropy. Plastové okná a balkónové dvere s izolačným troj- sklom.

Rodinné domy sa predávajú vo vyhotovení štandard - obklady, dlažby, parkety, interiérové dvere, zárubne.

Dizajnová čistota, využitie kvalitných materiálov a moderné stavebné postupy sú základom pre kvalitné a príjemné bývanie v tichom prostredí s nádherným výhľadom na Malé Karpaty. Množstvo zelene a blízkosť lesa, jazier tvoria ideálnu lokalitu  pre aktívny život. V tejto lokalite Malých Karpát je možnosť pestovania voľnočasových aktivít ako je turistika, cykloturistika, hubárčenie, rybolov v nádhernej prírode tunajších lesov a rybníkov. 

Projekt je výnimočný svojou polohou, tichým prostredím, dostupnosťou len 15 km od Trnavy a 45 km od Bratislavy s napojením na diaľnicu. 

Výmera pozemkov od 363m2. Kolaudácia 1.polrok / 2019

Cena od 134 920 € v štandarde

Kontakt: 0907/153 487

www.arete.sk

Začiatok výstavby: Počet: 10
Koniec výstavby: Výmera: 109,3 - 109,3 m2