ARETÉ REAL - PRENÁJOM 112 m2 OBCHODNÉHO PRIESTORU V CENTRE, PEZINOK, MOYZESOVA

Cena:
1 290,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Moyzesova
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 112 m2
ID inzerátu: RB313
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na podnájom priestranný obchodný priestor v centre Pezinka na Moyzesovej ulici. Priestor s podlahovou plochou 112,15 m2 sa nachádza na prízemí z 2 poschodí v dvojpodlažnej tehlovej budove v centre mesta. Pozostáva z 5 miestností, sociálneho zariadenia a kuchynky. Priestor je po rekonštrukcii vybavený plastovými oknami a dverami s orientáciou do ulice aj do tichého dvora. Na stenách je maľovka a keramický obklad, podlaha je všade keramická dlažba. Vykurovanie priestoru je samostatné plynovým kotlom s radiátormi, prívod elektriny je taktiež samostatný. V priestore je prípojka Telekomu. Zabezpečenie alarmom. Priestor je voľný ihneď.

Budova sa nachádza v centre mesta Pezinok, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí. Parkovanie je možné priamo pred budovou.

Cena podnájmu je 1 290 €/mesiac + energie. Depozit je vo výške jednomesačného nájmu. Provízia RK je jednomesačné nájomné.

Kontakt: 0911/247 257

Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Maklér:

makler
René Bednarič
+421911247257
rene-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.