Tel.: +421 911 247 257

+421 948 247 257

Areté real, Predaj meštianskeho rodinného domu s obchodnými priestormi a výrobou v priamom centre mesta Pezinok

Cena: 450 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Pezinok
Ulica:Centrum
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 430 m2
Plocha pozemku: 575 m2
Energ. certifikát: C
 
ID inzerátu:987654629

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj meštiansky rodinný dom s obchodnými priestormi v priamom centre mesta Pezinok. Celková úžitková plocha rodinného domu je 430m2, postavený je na pozemku o výmere 575m2, ktorý je prístupný z dvoch ulíc- Potočná a Holubyho. Rodinný dom je tehlový, so štýlovými klenbovými miestnosťami a taktiež klenbovou pivnicou o výmere cca 23m2, ktorá sa nachádza v podzemnom podlaží. Inžinierske siete- voda, elektrina, plyn, kanalizácia sú samozrejmosťou. Rodinný dom je využívaný ako polyfunkčný.

Z jednej strany ulice sa nachádzajú dva obchodné priestory z ulice, podbránie, pivnica, sklady, výrobne, technická miestnosť, sociálne zariadenia, kôľňa. Schodiskom z podbránia sa vychádza na druhé nadzemné podlažie, ktoré dispozične pozostáva z predsiene, dvoch samostatných izieb a kúpeľne s WC.

Z druhej strany ulice sa nachádza obytná časť, ktorá pozostáva z podbránia do tvaru L a dvoch bytových jednotiek, s miestnosťami obohatenými klenbovými miestnosťami, čím poskytujú majiteľovi svoju pôvodnú krásu meštianskych domov. Prvá bytová jednotka dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, obývacej izby s oknom do ulice a samostatnej izby, taktiež s oknom do ulice.  Druhá bytová jednotka dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby s oknom do ulice, kúpeľne s WC, kuchyne a spálne.

Rodinný dom sa nachádza vo výbornej lokalite v priamom centre mesta Pezinok, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí. Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park. 

Cena 450 000 € !!ZĽAVA!!

Kontakt: 0907/153 487

Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti kompletný  právny servis t.j. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, vypracovanie, podanie a uhradenie štandardného poplatku návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a služieb.

V prípade hypotekárneho úveru Vám  náš finančný poradca bez platne zabezpečí výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer, sprostredkovanie a vybavenie hypotekárnych a stavebných úverov, komplexné poradenstvo a servis.

Podrobné  informácie Vám ponúkne realitný maklér.

Maklér:

makler
Maklér:Lucia Macejkovičová
Telefón:+421907153487
E-mail:lucia-ZVNC-arete.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita